Free Mind Festival - BIAŁYSTOK 2014 - 29 30 LISTOPADA

PROGRAM część II17.00 – 17.30 Przerwa + rozgrzewka Hip Hop

17.30 – 18.15 Eliminacje Hip Hop 1vs1

18.15 – 18.45 Eliminacje Popping 1vs1

18.45 – 19.00 Eliminacje Locking 1vs1

19.00 – 19.15 Eliminacje House 1vs1

19.15 – 19.45 Eliminacje All Style 3vs3

19.45 – 21.45 - ¼, ½ Hip Hop, Popping, Locking, House 1vs1 (po 1 wyjściu na osobę)

21.45 – 22.45 – ¼, ½ All Styles 3vs3 (po 3 wyjścia na ekipę)

22.45 – 23.45 – Finały Hip Hop, Popping, Locking, House (po 2 wyjścia na osobę )

23.45 – 00.15 – Finał 3vs3 All Styles 3vs3 (po 6 wyjść na ekipę)

Rozdanie nagród !!!

Jurorzy

 

AGA 

-reprezentantka wrocławskiej ekipy Co Jest Crew, absolwentka PWST, z tańcem związana od około 1998 roku. Przez lata ogólnie pojmowany taniec stanowił jej priorytet. Jednak dopiero będąc w Co Jest Crew poznała i pokochała hip-hop i freestyle. Drugą niezwykle bliską tanecznie dla niej dziedziną jest taniec współczesny, którego studiowanie pozwala jej mieć szersze spojrzenie na ruch, tworzenie choreografii, kompozycję i korzystanie ze scenicznego doświadczenia podczas freestyle'u czy jakichkolwiek wystąpień przed publicznością. Jej doświadczenie pozwala na świadome łączenie dwóch odmiennych nurtów. Osobiście cieszy się i korzysta z możliwości działania i tworzenia w dwóch światach jednak dąży do ich połączenia.

 

 

EWULIN

- energiczna tancerka reprezentująca od 7 lat warszawska ekipę TST, z którą sukcesywnie rozwija się w stylach Hip Hop Dance i House Dance. Tańczy od 15 roku życia, aktywnie podróżując i warsztatując się u ludzi, reprezentujących różne style taneczne, m.in. u Meech Onomo, Joseph Go, Niki, Martha Link EFC oraz Marjory, Caleaf, Kapela, Rabah. Wygrała w kategorii House m.in. Funkin Stylez 2011 Poland, co zaowocowało reprezentowaniem Polski w Dusseldorfie. Ewulin obecnie sędziuje liczne imprezy w Polsce oraz dzieli się wiedzą i zajawką ile się da. Wyznaje zasadę, iż rozwój taneczny wiąże się z rozwojem osobistym. Każdy jest wyjątkowy i indywidualny, co powinno wyrażać się w tańcu. Dance to Exchange!

 

 


PITZO

-tancerz, choreograf, nauczyciel tańca, producent i mc, menedżer i organizator – członek KontraBanda Crew, Keep It Funky Crew, New Boogie Down School, DDN, DCH.

Z tańcem związany jest od dzieciństwa, z hip-hopem aktywnie od 1997 r. Zaczynał jako b-boy w jednej z pionierskich na Lubelszczyźnie ekip – Glebogrzmoty, potem Duża Doza Niepokoju.

Od 2000 roku animator środowiska tanecznego i organizator imprez hip-hopowych, tj. The Real B-Boys Battle, Lokalna Scena, 3 Styles Tournament, The Real Styles Tournament.Obecnie główny nacisk w swej pracy kładzie na popping, locking i hip-hop dance.

W swojej pracy ceni sobie wszechstronność i kreatywność opartą na oryginalnym ulicznym smaku, poznawanie i szanowanie historii i korzeni kultury hip-hop i street-dance. Inspiracji szuka u pionierów poszczególnych stylów. Jego program streszcza się w określeniu Brand New Old School, czyli stara szkoła w nowym wydaniu.

Jest aktywny w życiu polskiej sceny street-dance – bierze udział w imprezach, kontestach,  pokazach, prowadzi warsztaty na terenie całego kraju, występuje również w roli jurora. Na koncie ma udział w wielu imprezach w Polsce i za granicą, tj. Funkin' Stylez w Dusseldorfie, Who Is Who w Paryżu, Juste Debout (Praha i Stokholm), SDK Europe, Street Star Festival w Estonii i w Szwecji...